رزرو مشاوره
تی وی وال به سبک مدرن
    
بازدید: 135
    

شرکت دکوراسیون داخلی برنا

جهت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان شرکت برنادکور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09024483902

نمونه کارهای بیشتر را در اینستاگرام برنادکور دنبال کنید.

------------------------------------------------------------------------------

طراحی تی وی وال در دکوراسیون داخلی شیراز

امروزه کمتر خانه ای را می توان بدون تلویزیون دید. معمولاً تلویزیون ها را در اتاق نشیمن یا پذیرایی قرار می دهند و دیوار پشت آن را دیوار کانونی می نامند. نقش دیوار کانونی هر فضایی جلب توجه است، بنابراین استفاده از جدیدترین دکور تلویزیون بر روی دیوار و پشت تلویزیون اهمیت ویژه ای پیدا می کند زیرا این دکور و تزئینات است که دیوار را به دیوار کانونی تبدیل می کند.

انواع دکور تی وی وال در شیراز

طراحی تی وی وال با سنگ آنتیک،دکور تی وی وال با ام دی اف، نقاشی روی تی وی وال و موارد دیگر که می توانید از آنها برای طراحی جدیدترین تی وی ست برای خود استفاده کنید. برای جذاب و منحصربفرد شدن خانه، باید برای تی وی ست دیواری خاص و متفاوت از دیوارهای دیگر طراحی کنید. تی وی وال ساده نوعی تی وی وال مدرن است که امروزه در طراحی داخلی بسیار محبوب شده است. ترجمه انگلیسی این کلمه می تواند معنای آن یعنی دیوار پشت تلویزیون را نیز مشخص کند. تی وی وال گاهی تابلویی جدا از دیوار خانه است که طرح و رنگ متفاوتی دارد. اما لزوماً اینطور نیست، یعنی نباید دیواری متفاوت از سایر دیوارهای خانه باشد. تی وی وال مدرن در عین سادگی، زیبایی بی نظیری در فضا ایجاد می کند و هیچوقت از مد نمی افتد.

اجرای تی وی وال مدرن در شیراز

برای ساخت و طراحی تی وی وال در شیراز می توانید از جعبه هایی استفاده کنید که با کناف یا ام دی اف ساخته شده اند. همچنین می توانید از سنگ مرمر با رگه های زیاد و نه همرنگ خود سنگ استفاده کنید. چوب پلی استر می تواند بسیار زیبا باشد. همچنین استفاده از آجر در ساخت دیوارهای مجلل یا ساده پشت تلویزیون کاری قابل تامل و بسیار زیبا محسوب می شود.

آجر به دلیل تنوع رنگ، طرح و بافتی که به دیوار می دهد می تواند متریالی عالی برای طراحی و اجرای تی وی وال باشد. آجرهای تزئینی مانند آجرهای طرح روستایی و... که از سبک های مدرن یا سنتی محسوب می شوند می توانند طرح های بسیار خوبی برای این کار باشند.

مکان نصب تلویزیون را می توان بر روی دیوار در نظر گرفت که فضای زندگی شما را زیباتر، جذاب و خیره کننده می کند. کناف یکی از متریال های انعطاف پذیر و پویا است که گزینه بسیار مناسبی برای طراحی تی وی وال مدرن در شیراز به حساب می آید. چوب متریالی است که سبک کلاسیک را تداعی می کند و در معماری ایرانی قدمتی طولانی دارد. با استفاده از چوب و تزئینات همسان می توانید یک تی وی وال کلاسیک برای خود طراحی کنید. از دیگر انواع سبک های جدید و مدرن در تی وی وال مدرن می توان به تی وی وال مدرن ام دی اف اشاره کرد. بسته به سلیقه افراد می توان آن را به صورت متفاوتی اجرا کرد.

چگونه تی وی وال را مدرن کنیم؟

برای ایجاد طرحی زیبا برای تی وی وال مدرن در شیراز می توانید از گزینه های زیادی برای این کار استفاده کنید. مانند قاب، کمد، قفسه دیواری، طاقچه چوبی، استفاده از نور مخفی، کناف، ترکیب میز تلویزیون و قفسه کتاب و بسیاری موارد دیگر... بوسیله این متریال ها می توانید طرحی مدرن داشته باشید یا اگر به طرح های قدیمی و سنتی علاقه مند هستید مطابق با سلیقه خود تی وی وال را طراحی کنید. البته تجهیزاتی مانند گیرنده ها، دستگاه های ضبط و پخش صدا و تصویر، کنسول های بازی و ... را که در کنار تلویزیون استفاده می کنید حتما در نظر بگیرید زیرا هر کدام از دستگاه ها فضای مخصوص به خود را دارند. بنابراین چه تلویزیون را روی دیوار نصب کنید و چه آن را روی میز قرار دهید، قبل از شروع طراحی تی وی وال آن باید به فکر فضایی برای قرار دادن این وسایل باشید.

خدمات طراحی و نصب تی وی وال در شیراز

طراحی و دکوراسیون تی وی وال مدرن در شیراز با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید و البته نیاز و سلیقه شما انجام می شود. بر اساس نوع متریال استفاده شده (کناف، چوب، سنگ، آجر، پنل های سه بعدی، ترمووال...) طراحی تی وی وال متنوع و متفاوت خواهد بود.
امروزه فضای اتاق نشیمن به دلیل آپارتمان نشینی بسیار کوچکتر شده است. اما شرکت طراحی و ساخت برنا این مژده را به شما خواهد داد که این محیط را به قسمتی دکوراتیو و شیک برای شما تبدیل خواهد کرد.

تمام حقوق برای برنا دکور محفوظ می باشد |