رزرو مشاوره
شومینه الکلی در شیراز
    
بازدید: 183
    

شرکت دکوراسیون داخلی برنا

جهت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان شرکت برنادکور با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

07136269258_09024483902

نمونه کارهای بیشتر را در اینستاگرام برنادکور دنبال کنید.

------------------------------------------------------------------------------

طراحی و اجرای انواع شومینه های الکلی در شیراز

شومینه الکلی چیست؟

شومینه الکلی اساساً یونیتی استیل است که از یک سینی مشعل، یک پوشش یا پوسته و معمولاً یک صفحه محافظ تشکیل شده است. این شومینه ها به دلیل احتراق محصولات الکلی که فقط حرارت، دی اکسید کربن و بخار تولید می کنند، نیازی به تهویه و دودکش ندارند. همه کاره بودن و سازگاری شومینه های الکلی مشتریانی را که به دنبال شومینه ای مقرون به صرفه برای محیط زندگی خود هستند جذب می کند.

انواع شومینه های الکلی

شومینه های مشعل:

در این نوع شومینه ها مشعل سینی است که سوخت را در خود ذخیره کرده و باعث آتش سوزی می شود. این مشعل ها معمولاً از فولاد ضد زنگ یا فولاد ساخته می شوند که می توانند در هر لایه غیر قابل احتراق ایجاد شوند.

شومینه های الحاقی:

شومینه های الحاقی در واقع از جعبه های فلزی تولید می شوند. معمولاً از فولاد ساخته می شوند و می توان آنها را روی دیوار نصب کرد.

شومینه های مستقل:

این مدل از شومینه های الکلی به صورت یونیت دیواری، رومیزی یا خود ایستاده تولید می شوند.

مقاوم سازی شومینه ها:

این واحدهای مقاوم سازی به گونه ای طراحی شده اند که در شومینه های موجود قرار بگیرند.

تفاوت بین شومینه مایع و ژل

دو تفاوت اصلی بین سوخت مایع و ژل وجود دارد. اولین تفاوت در شکل آنها است، الکل مایع باید در هنگام سوخت گیری به دقت کنترل شود، در حالی که ژل در یک ظرف مخصوص که فقط یک بار می توان از آن استفاده کرد، فرآیند سوخت گیری را آسان می کند. تفاوت دوم در کنترل شعله ایجاد شده توسط آنهاست. شعله ایجاد شده توسط الکل مایع قابل تنظیم است اما شومینه های با سوخت ژل قابل تنظیم نیستند و فقط دو حالت روشن و خاموش دارند. 

آیا شومینه الکلی ایمن است؟

شومینه های الکلی و ژلی باید استانداردهای لازم برای شومینه های بدون دودکش و تهویه را داشته باشند. این شومینه ها ساکنان را در معرض آلاینده هایی که تولید می کنند قرار می دهند. اساساً، هر وسیله ای که مشتعل شود - شمع، اجاق چوبی، بخاری و حتی وسایل آشپزی - می تواند مضر باشد. کاربرد اصلی شومینه های الکلی تامین نکردن گرمای محیط است. این شومینه ها جایگزین وسایل گرمایشی نیستند و فقط جنبه تزئینی دارند.

تمام حقوق برای برنا دکور محفوظ می باشد |