رزرو مشاوره
دیوارپوش مدرن در شیراز
    
بازدید: 139
    

شرکت دکوراسیون داخلی برنا

جهت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان شرکت برنادکور با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

07136269258_09024483902

نمونه کارهای بیشتر را در اینستاگرام برنادکور دنبال کنید.

------------------------------------------------------------------------------

طراحی و اجرای دیوارپوش مدرن در شیراز

دکوراسیون با دیوارپوش مدرن یکی از پرطرفدارترین متریال های مورد استفاده در صنعت دکوراسیون داخلی در شیراز است. در واقع برای داشتن محیطی زیبا و عالی حتما به دیوارپوش در کنار تمامی عناصری که در محیط شما استفاده می شود نیاز دارید. حال با توجه به سبک انتخابی خود، اگر مدرن را دوست دارید، احتمالاً به دیوارپوش مدرن نیاز دارید. در این مطلب با معرفی چند نمونه از دیوارپوش های مدرنی که امروزه بازار داخلی را فرا گرفته و در واقع نبض بازار را در دست دارند، همراه شما هستیم. اما از شما پرسیده شده است که کجا و چگونه می توانید یکی از این دکورهای مدرن و زیبا را داشته باشید. ما در برنادکور در کنار شما هستیم تا بتوانید هر مدل دیوارپوش مدرنی که مد نظر دارید را بلافاصله خریداری کرده و در نهایت آن را اجرا کنید.

دیوارپوش ها به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند. این دسته بندی ها را می توان از نظر متریال، کیفیت، طرح، رنگ و نقش در نظر گرفت اما اینکه بدانیم کدام متریال به روزتر است یا کدام یک با کار و سبک مدرن سازگاری دارد. باید با یک فرد مجرب در زمینه دکوراسیون و علم متریال مشورت کنید. هنگام ملاقات با کارشناسان ما در برنادکور، می توانید دیوارپوش مدرن را بشناسید. افرادی که سال ها در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی تجربه دارند و به راحتی می توانند در عرض چند دقیقه یک متریال را برای شما از صفر تا صد تعریف کنند و نکات خوبی برای انتخاب متریال مناسب برای دکوراسیون مدرن دارند.

انواع دیوارپوش های مدرن به شرح زیر خواهد بود:

  • دیوارپوش استون شیت
  • دیوارپوش چرمی
  • دیوارپوش مدل بتن اکسپوز
  • دیوارپوش مدل فومی
  • دیوارپوش مدرن مدل میکروسمنت

این نوع دیوارپوش هایی که به آنها اشاره شد از به روزترین متریال هایی هستند که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز در صنعت دکوراسیون داخلی ساخته و فرآوری شده اند و می توانید در تمامی طراحی های داخلی که سبکی مدرن دارند به صورت تکی از آن ها استفاده کنید. در یک دیوار یا در ترکیب با یکدیگر استفاده کنید.

 

تمام حقوق برای برنا دکور محفوظ می باشد |