رفتن به محتوای اصلی

طراحی دکوراسیون یک علم است

ما بر این باوریم که کار را باید به کاردان سپرد. در برنادکور هدف ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا خانه یا ساختمانی زیباتر داشته باشند. به همین منظور ما تیمی تشکیل داده ایم که با تخصص های گوناگون میتوانند مشتریان را برای نیل به این هدف یاری کنند.

<p>ما بر این باوریم که کار را باید به کاردان سپرد. در برنادکور هدف ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا خانه یا ساختمانی زیباتر داشته باشند. به همین منظور ما تیمی تشکیل داده ایم که با تخصص های گوناگون میتوانند مشتریان را برای نیل به این هدف یاری کنند.</p>

خدمات ما

اگر میخواهیم خانه یا ساختمانی زیباتر داشته باشید ما در برنادکور میتوانیم خدمات زیر را به شما ارائه کنیم. اگر احساس میکنید که خدمات مورد نظر شما ویژه است یا در لیست زیر نیست ما همیشه آماده ایم که به صورت تلفنی نظرات شما را بشنویم.

فروش محصولات

محصولات ساختمانی مختلفی در برنادکور وجود دارد که لیست آنها را میتوانید در منوی محصولات ساختمانی مشاهده کنید. در صورتی که به محصول خاصی نیاز دارید همیشه میتوانید در این زمینه با ما تماس بگیرید.

بازسازی

در صورتی که ساختمانی دارید که نیاز به بازسازی دارد ما پس از بررسی منزل شما طرح و هزینه های مورد نیاز برای بازسازی ساختمان را به شما ارائه میدهیم تا در نهایت منزل شما مانند یک ساختمان نو به نظر آید.

طراحی نمای

نمای ساختمان وابسته به پارامترهای مختلفی است. تعداد پنجره ها، محل قرارگیری ساختمان و قوانین شهرداری. ما با علم بر این مسائل طرح زیبای را به شما ارائه میکنیم.

طراحی نقشه های

ما میتوانیم در صورتی که نیاز داشته باشید یک طرح سه بعدی از نمای ساختمان یا دکوراسیون داخلی منزل شما ارائه کنیم.

مشاوره محصولات

در صورتی که نیاز به خرید محصولات ساختمانی دارید میتوانید در مورد محصولات روز و نحوه استفاده از آنها از ما بپرسید

مشاوره طراحی

در صورتی که نیاز دارید تا از طراحی دکوراسیون منزل یا ساختمان خود بدانید ما همیشه برای صحبت تلفنی و یا حضوری آماده ایم

همکاران ما